Rat protiv medija u Siriji: ubijen jedan od urednika SANA-e, oteta novinarska ekipa postaje Al-Ikhbariya

2 min
13

Objavljeno

Dok traju oružane borbe u najvećem sirijskom gradu Aleppo i drugim mjestima, sve češći su napadi na domaće novinare koji rade u državnoj novinskoj agenciji ili za privatne TV postaje čija je uređivačka politika sklona državnim vlastima i vojsci.

Ali Abbas, urednik međunarodnih vijesti pri sirijskoj državnoj novinskoj agenciji SANA - ubijen 11.8.2012.Sirijska državna novinska agencija SANA izvijestila je kako je ubijen Ali Abbas, njihov urednik međunarodnih vijesti. Prema informacijama SANA-e, Abbas je ubijen noćas u svojoj kući u Jdaidet Artouzu, predgrađu Damaska.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt