U zračnom napadu saudijske koalicije u Jemenu ubijeno najmanje 20 indijskih državljana

1 min
4

Objavljeno

U jučerašnjem zračnom napadu saudijske vojne alijanse u Jemenu ubijeno je najmanje 20 indijskih državljana. Napad je izveden na krijumčare u jemenskoj luci. U isto vrijeme stižu informacije kako dodatne strane snage, pripadnici saudijske koalicije, ulaze u zemlju.

Pobunjenički izvori prenose kako je najmanje 15 civila ubijeno u saudijskom napadu na glavni grad Sanaa. Zračni napadi na glavni grad znatno su intenzivniji otkako su krajem prošlog tjedna pobunjenici u raketnom napadu ubili više desetaka vojnika iz Saudijske Arabije, Bahraina i Ujedinjenih Arapskih Emirata na prostoru vojnog kampa istočno od glavnog grada Sanaa.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt