Iran dao pogubiti nuklearnog znanstvenika zbog optužbe da je špijunirao za SAD
1 min
5
Objavljeno

Iran je pogubio iranskog nuklearnog znanstvenika koji je 2010. uhićen po povratku iz SAD-a pod optužbom da je špijunirao za Washington. Sud ga je proglasio krivim, a optuženi Shahram Amiri sada je pogubljen, potvrdili su iranski medijski izvori.
"Kroz svoje veze sa SAD-om, Amiri je davao ključne informacije o našoj zemlji neprijatelju", navodi se u izvještaju iranske novinske agencije IRNA.