Prigožin opet prijeti napuštanjem Bahmuta - "Prevareni smo!"
Objavljeno

Šef Wagnera, Jevgenij Prigožin, optužio je rusku vojsku da je napustila položaje kod Bahmuta te je rekao da država očito ne može braniti svoj teritorij. U video poruci, koja je ponovno bila prožeta psovkama, Prigožim poručuje: "Danas se sve radi kako bi se linija bojišnice raspala".
"Danas je jedna postrojba ministarstva obrane pobjegla s jednog od naših krila, napuštajući svoje položaje. Svi su pobjegli! Vojnici bježe zbog gluposti ruskih vojnih zapovjednika koji su izdavali zločinačke naredbe. Vojnici ne bi trebali ginuti zbog apsolutne gluposti njihovog vodstva!", rekao je Prigožin.
