neće se svidjeti onima koji žele da ode

Nakon Xija i Erdogan Putina oslovljava s "dragi prijatelju"

1 min
1

Objavljeno

Erdogan je oslovio ruskog predsjednika Vladimira Putina kao svog "dragog prijatelja" dok se zahvaljivao njemu, ali i ukrajinskom predsjedniku Volodimiru Zelenskom i glavnom tajniku UN-a Antoniju Guterresu, na produženju crnomorskog sporazuma o žitu.

"Želio bih izraziti svoju zahvalnost predsjedniku Rusije, mom dragom prijatelju gospodinu Putinu, za njegove napore u ovom procesu. Također bih želio zahvaliti predsjedniku Ukrajine, gospodinu Zelenskom, na njegovoj konstruktivnoj suradnji. Također zahvaljujem glavnom tajniku UN-a, gospodinu Guterresu, na njegovim naporima u tom procesu", rekao je Erdogan.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt