Nakon Xija i Erdogan Putina oslovljava s "dragi prijatelju"
Objavljeno

Erdogan je oslovio ruskog predsjednika Vladimira Putina kao svog "dragog prijatelja" dok se zahvaljivao njemu, ali i ukrajinskom predsjedniku Volodimiru Zelenskom i glavnom tajniku UN-a Antoniju Guterresu, na produženju crnomorskog sporazuma o žitu.
"Želio bih izraziti svoju zahvalnost predsjedniku Rusije, mom dragom prijatelju gospodinu Putinu, za njegove napore u ovom procesu. Također bih želio zahvaliti predsjedniku Ukrajine, gospodinu Zelenskom, na njegovoj konstruktivnoj suradnji. Također zahvaljujem glavnom tajniku UN-a, gospodinu Guterresu, na njegovim naporima u tom procesu", rekao je Erdogan.
