
Švedska Vlada službeno je potvrdila da će podnijeti zahtjev za članstvo u NATO-u, izjavila je danas premijerka Magdalena Andersson.
Švedski vladajući socijaldemokrati ovim potezom odustali su od 73-godišnjeg protivljenja ulasku u NATO te se sad nadaju brzom pristupanju.
Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija: