Kao Bush 2008. - Hillary Clinton gađali cipelom za vrijeme govora u Las Vegasu

2 min
18

Objavljeno

YouTube |

Bivša američka državna tajnica Hillary Clinton doživjela je za vrijeme sinoćnjeg govora u Las Vegasu situaciju u kojoj se našao i bivši predsjednik George W. Bush za vrijeme novinske konferencije u Iraku 2008.

Dok je na pozornici držala govor nepoznata prosvjednica gađala ju je cipelom. Cilj je očito bio pogoditi potencijalnu kandidatkinju za predsjednicu SAD-a ravno u glavu, no cipela je proletjela pored nje.

Za sada nije poznat motiv ovog napada. Cipela je poletjela prema Clinton čim je započela govor za vrijeme jučerašnje konferencije koju je organizirao Institut za Industrijsku Reciklažu. Sastanak se održavao u Las Vegasu, u hotelu Mandalay Bay.

Snage sigurnosti su odmah izvele za sada još uvijek nepoznatu prosvjednicu, a lokalne vlasti ističu kako će biti privedena.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt