Belgijski vojnici ubili bombaša samoubojicu na prostoru željezničkog kolodvora u Bruxellesu

1 min
8

Objavljeno

Belgijski vojnici ubili su bombaša samoubojicu nakon što je sinoć manji eksploziv detoniran na prostoru željezničkog kolodvora u Bruxellesu. Nitko pritom nije ozlijeđen, a policija ističe kako su spriječili pokušaj terorističkog napada.

Svjedoci s mjesta incidenta ističu kako je muškarac, u tridesetima, detonirao manji eksploziv te je nakon toga počeo uzvikivati "Allahu Akbar". Pojedini izvori navode kako je ta manja eksplozija zapravo bila detonator eksplozivne naprave koja nije uspješno detonirana. Ukoliko je bilo tako, sinoćnji incident mogao je biti velika tragedija.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt