Reakcija Sergeja Rjabkova na G7 sastanak

Moskva o nuklearnoj retorici skupine G7: "To je pritisak na Rusiju i Kinu"

1 min
4

Objavljeno

Rusko ministarstvo vanjskih poslova priopćilo je jučer da "nuklearna retorika" skupine G7 ima za cilj izvršiti "psihološki, vojni i politički pritisak na Moskvu i Peking".

Naime, u priopćenju o nuklearnom razoružanju objavljenom na summitu G7 prošlog tjedna, skupina je pozvala Rusiju i Kinu da pokažu "veću transparentnost" o svojim nuklearnim arsenalima, slično koracima koje su poduzeli SAD, Britanija i Francuska.

Poštovani, za nastavak čitanja potrebna je pretplata
Izaberite jednu od ponuđenih opcija:

Koristimo kolačiće za osnovne funkcije weba i analitiku. Možete prihvatiti sve ili odabrati samo nužne. Saznaj više i uredi postavke

© 2026 Advance.hr
Podrška i pomoćUvjeti korištenjaKontakt