Predsjednik Ruande poručio kako je spreman ući u rat sa susjednim DR Kongom
2 min
0
Objavljeno

U ekskluzivnom intervjuu za FRANCE 24, predsjednik Ruande, Paul Kagame, govorio je o napetim odnosima između njegove zemlje i susjednog DR Konga. Rekao je da je Ruanda "spremna" ući u rat s DR Kongom ako bude potrebno.
"Spremni smo za borbu. Ne bojimo se ničega", rekao je.