Trumpa po povratku u SAD čeka teška situacija: Istraga o navodnoj zavjeri s Rusijom širi se i na njegovog zeta Jareda Kushnera
Američki predsjednik Donald Trump danas će gostovati na G7 summitu koji se održava u Italiji, nakon toga se vraća doma, a tamo ga čeka ista situacija koju je ostavio, samo možda još i po njega teža. Naime, kampanja u kojoj se tvrdi kako su Trump i njegova administracija navodno povezani s Rusijom, nastavlja se i upravo se širi.
Naime, kako prenosi CNN, FBI istraga o toj navodnoj zavjeri između Trumpa i Kremlja, upravo se proširila i na Jareda Kushnera, Trumpovog zeta i bliskog savjetnika.
Kako se navodi, istražuje se Kushnerov odnos s Michaelom Flynnom te njegovi osobni kontakti s Rusima.
Za sada nije poznato hoće li FBI pozvati Kushnera na obavijesni razgovor, no postoje indicije da bi se to uskoro moglo desiti. Njegova odvjetnica poručila je kako je on voljan razgovarati s FBI-em ukoliko ga pozovu.
Izgleda kako će se započeta kampanja protiv Trumpa nastaviti punim intenzitetom čim se on vrati natrag u Washington. Istraga sada obuhvaća očito više ljudi iz njegove administracije, mada nema niti jednog dokaza o zavjeri između Trumpa i Rusije.
Vezano uz temu:
Možda su ovo već zadnji dani predsjednika Trumpa: Sprema li se državni udar koji će protresti svijet?
Poštovani, za čitanje cijelog ovog teksta morate biti pretplatnik.