Nakon Dallasa još dva oružana napada na američku policiju
Jutro nakon što je u Dallasu ubijeno petero pripadnika američke policije izvedena su još dva oružana napada na policiju - napad iz zasjede izveden je u predgrađu St. Louisa, Ballwinu, a drugi napad desio se u gradu Valdosta, na prostoru savezne države Georgia.
U Ballwinu je ranjen jedan policajac te je hospitaliziran nakon napada. Lokalni izvori ističu kako se nalazi u teškom, ali stabilnom, stanju. Policajci su napadnuti na ulici dok su se vraćali prema vozilu. Napadač je bio crnac, uhićen je nekoliko sati nakon napada.
U gradu Valdosta se pak desila razmjena vatre. Policajac i napadač su ranjeni, no ne nalaze se u kritičnom stanju.
Poštovani, za čitanje cijelog ovog teksta morate biti pretplatnik.
SAD, najnovije:
Slučaj Kilmar Abrego Garcia: Trump prkosi Vrhovnom sudu, a Amerika klizi prema ustavnoj krizi zbog jedne "pogrešne" deportacijeMarco Rubio u kolumni govori o promjenama iz temelja - Washington ukida vlastiti stroj za cenzuru, kampanje "protiv dezinformacija" se zaustavljaju, ali ovo sigurno nije obustava prilagođavanja istine